Anonse erotyczne

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Anonse erotyczne

Post autor: kozi44 »

Powiedzcie mi czy mieliście kiedykolwiek stycznosć z czymś takim jak anonse erotyczne? Jeśli tak to czy waszym zdaniem warto korzystać z takich usług jeśli szuka się kobiety na ciekawą i niepowtarzalną randkę?

Awatar użytkownika
niema
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Anonse erotyczne

Post autor: niema »

Jakoś nigdy nie kręciło mnie takie szalenie. Chodzi o to, że wolę ze stałym partnerem kombinować. Czyli na przykład używać takich https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... turbatory/ zabawek. Bo to po prostu dla mnie pewniejsze, ale też po prostu mogę w zupełności otworzyć się przed nim i pokazać, co mi się podoba.

użuk

Re: Anonse erotyczne

Post autor: użuk »

W zasadzie jestem zdania, że anonse erotyczne też w sumie na nic się zdają, ale też w sumie nigdy nie byłam samotna, a to przekłada się na to, że mało o tym wiem. No, ale takie jajeczka wibrujące to wiem, że mogą sobie mężczyźni kupować i w ten sposób się zadowalać. To naprawdę fajnie na nich działa.

Elżbieta

Re: Anonse erotyczne

Post autor: Elżbieta »

Nie zawsze odzew na takie anonse jest godny uwagi. Dlatego warto jest zadbać o siebie wykorzystując do tego gadżety erotyczne jak wibrator - https://sexshop112.pl/32-wibratory Dzięki temu osiągniecie satysfakcję, a jednocześnie nie narazicie się na spotkanie kogoś niebezpiecznego poprzez tego typu anonse i ogłoszenia.

ODPOWIEDZ