Strona 1 z 1

Na jaką terapię?

: 12 maja 2021, 1:01
autor: swietomira_62
Cześć forumowicze. Po długich namysłach zdecydowałam się zapisać na terapię, bo mam wrażenie, że będzie mi bardzo pomocna. Nie jestem jeszcze zdecydowana, czy lepsza będzie terapia indywidualna, czy terapia grupowa w Łodzi. Chciałabym się o obu dowiedzieć więcej, więc jeśli macie jakieś informacje, to koniecznie dajcie znać.

Re: Na jaką terapię?

: 16 maja 2021, 14:25
autor: Bakłażan
To naprawdę istotna kwestia. Myślę, że jeśli dobrze podejdziecie do tego tematy, to będziecie w stanie uzyskać znacznie lepsze efekty w kontekście leczenia. Na pewno warto zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i właśnie tam umówić się na leczenie. Chodzi w końcu o Wasz komfort psychiczny, a to jednak jest najważniejsze.

Re: Na jaką terapię?

: 17 cze 2021, 14:12
autor: Tyśka
No wiesz to zależy kto się zmaga z problemem, i dlaczego chcesz iść na taką terapię. My na przykład chodzimy z synem do http://www.asysta.org/ i to dlatego, że ma autyzm, ale gdybyś miał taki problem ze swoim dzieckiem to polecam Ci to miejsce w 100% :) Doświadczony i mało spotykany personel! Uwielbiamy tam przychodzić.

Re: Na jaką terapię?

: 07 lis 2021, 17:57
autor: luna51
W sumie nie opisałaś dokładnie problemu, ale myślę, że fajnym pomysłem jest psychoterapia gestalt . Jeśli odczuwasz zmożony stres bądź lęk to jest najlepsza forma pomocy. Jeżeli masz niedokończone sprawy które blokują twoją energie do dalszego rozwoju to skorzystaj bo naprawdę warto. Gestalt bierze pod uwagę wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Warto pamiętać, że poznanie samego siebie jest kluczem do zmiany. Warto zająć się teraźniejszością a nie przeszłością czy przyszłością.