Strona 1 z 1

Prawo jazdy kursy

: 10 lip 2019, 11:14
autor: Baśka
Chciałbyś wreszcie móc jeździć autem? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą kursów na prawo jazdy w auto szkole Pałgan (tutaj link dla zainteresowanych: http://palgan.pl/). Naucz się jeździsz bezpiecznie i bezbłędnie!

Re: Prawo jazdy kursy

: 22 sie 2019, 10:55
autor: carolka
Ja wiele dobrego słyszałam na temat szkoły jazdy Elmol w Warszawie - https://elmol.pl/kursy-prawa-jazdy-wars ... tegoria-b/ Nie wiem czy nie zapiszę się tam na prawko od września. Szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią, ma świetnych, doswiadczonych instruktorów którzy wiedzą jak uczyć i nie stresują swoich kursantów. Dla mnie to bardzo ważne.

Re: Prawo jazdy kursy

: 10 wrz 2019, 8:15
autor: parada
A ja to samo słyszałam na temat Motostart dlatego zapisałam się tam na kurs prawa jazdy. Najbliżej mam na Racławicką ale można ich znaleźć w praktycznie całym mieście od Żoliborza po Wilanów

Re: Prawo jazdy kursy

: 17 wrz 2019, 21:31
autor: Karis
Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego ośrodka jazdy w Poznaniu to ze swojej strony polecam koniecznie zapoznać się z ofertą - OSK Pegaz w której sam robiłem prawo jazdy rok temu i szczerze mogę ich polecić ze względu na organizację, cenę jak i podejście instruktorów którym naprawdę zależy abyśmy dobrze zdali oba egzaminy. Mi poszło bez większych problemów (tylko jeden błąd na jeździe) więc uprawnienia miałem już po trzech miesiącach i czas najwyższy przyszedł na zakup auta, aby zima nie stać codziennie na przystankach.

Re: Prawo jazdy kursy

: 30 gru 2019, 16:32
autor: Mirra
A czy wiecie o tym, że w sieci można sobie teraz zamówić kolekcjonerskie prawo jazdy? Widziałam taką możliwość ostatnio na stronie https://www.dokumenciki.online/. Co o tym sądzicie? Czy takie prawko to Waszym zdaniem dobry pomysł na upominek z okazji 18-stych urodzin?

Re: Prawo jazdy kursy

: 23 sie 2021, 11:58
autor: Dragon
Ja robiłem kurs i zdawałem egzamin w Poznaniu i bardzo we wszystkim pomogła mi szkoła jazdy - https://www.zdajprawko.pl/. Dzięki nim nauczyłem się wszystkiego niezbędne w krótkim czasie, dzięki czemu mogłem podejść do egzaminu absolutnie bezstresowo. Polecam!

Re: Prawo jazdy kursy

: 29 paź 2021, 15:13
autor: tośka
Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Tutaj odbywałam kurs na prawo jazdy i szczerze mówiąc byłam bardzo zadowolona z wyboru szkoły jazdy. Doskonałe podejście do kursantów i przede wszystkim miła atmosfera, która ułatwia przyswajanie wiedzy

Re: Prawo jazdy kursy

: 16 lis 2021, 11:44
autor: Daria34
W wybranej przez kandydata na kierowcę szkoły jazdy https://www.naukajazdy.wroc.pl/, kandydat na kierowcę musi przedstawić numer PKK, który będzie używany przez szkołę do aktualizacji danych w profilu kandydata po ukończeniu kursu, umożliwiając kandydatowi zarejestrowanie się na państwowe egzamin.

Egzaminy państwowe na prawo jazdy odbywają się w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego - WORD. Kandydat na kierowcę może przystąpić do egzaminu państwowego w dowolnym ośrodku na terenie Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania kandydata.

Jeżeli starasz się o prawo jazdy kategorii B, za kurs podstawowy zapłacisz od 1200 do nawet ponad 2000 złotych. Często można umówić się ze szkołą na rozłożenie tej opłaty na raty, choć finalna opłata jest wtedy z reguły o 50-100 zł wyższa. W tym mieście, w większości ośrodków szkolenia kierowców, trzeba zapłacić za kurs ok. 2000 zł. Zdarzają się też szkoły, które pobierają od przyszłych kandydatów na kierowców opłatę w wysokości ok. 2500 zł.

Re: Prawo jazdy kursy

: 17 lis 2021, 14:05
autor: alanka
parada pisze:
10 wrz 2019, 8:15
A ja to samo słyszałam na temat Motostart dlatego zapisałam się tam na kurs prawa jazdy. Najbliżej mam na Racławicką ale można ich znaleźć w praktycznie całym mieście od Żoliborza po Wilanów
W sumie ja również myślę o takim kursie i w Poznaniu to firma Pegaz ma najlepszą ofertę. Chodzi mi nie tylko o ogólnie o to, że można u nich łatwo zdać, ale i o to, że doskonale znają się na swojej pracy. I pod tym kątem nauczą porządnie. Nawet tu http://nbnews.pl/jak-i-gdzie-zrobic-prawo-jazdy-kat-b/ o nich piszą.

Re: Prawo jazdy kursy

: 20 gru 2021, 23:29
autor: BeataKołakowska
Jeżeli kogoś z was interesuję kurs prawa jazdy w Szczecinie i szuka instruktorów z anielską cierpliwością i piekielną skutecznością to polecam ośrodek MOBIL auto. Ośrodek znajduję się na Niepodległości 14 -7 i naprawdę świetnie uczą i można z ich przygotowaniem zdać już za pierwszym razem. Kurs w MOBIL https://mobil-auto.pl/kontakt.php auto to sama przyjemność i ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ich ofertą jeżeli chcemy zrobić prawko i zdać za pierwszym razem.